Nie zarejestrowałęś się jeszcze? Dlaczego nie zrobić tego dzisiaj?
Zarejestruj sie  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

No Man's Sky gdzie ja to widziałem....?

Napadnięty lekkim natchnieniem eksploracji pobrałem zakupione dawno temu w jakiejś super promocji niechcianych gier dzieło które z założenia nie było w moim stylu i od samego początku nie czułem się do tego tytułu przekonany. 

Już na samym początku zauważyłem pewną zmianę w jakości i detalach grafiki ale to tylko drobiazg, moją uwagę zwróciło kilka nowinek i zarazem przypadków Dja Vu:

skok w podprzestrzeń jak w SC lub elitce,
wejście w atmosferę jak w SC,
rozglądanie się po statku,
radar jak w SC,
Strzelanie jak na gimbalach w SC,
Latanie większymi statkami jak pilotaż stodoły stodoły w SC,

dodatkowo doszły pojazdy naziemne i możliwość kupienia frachtowca klasy tytan, pomijając koszt to miejsce w którym można rozwijać mobilną bazę i hangary co pozwala dysponować kilkoma statkami.

Dodatkowo dynamika gry znacznie wzrosła, wybudowanie bazy oraz pojazdu i zatrudnieni kilku inżynierów to zaledwie 2-3 godziny, doszły misje poboczne z całkowicie nową fabułą, komunikaty nadchodzące  w postaci wyświetlających się holograficznych postaci również dodają smaku. 

Co tu wiele pisać idą w dobrym kierunku, gra sie naprawdę przyjemnie i strasznie wciągając. Dodam że w tym samym dniu odpaliłem Osirysa i mimo wielkiego nakładu jaki Polon wsadził w budowę bazy jej jakość i detale nie umywają się do tej jaką można postawić tutaj używając modulatorów terenu. Przeszukiwanie wraków frachtowców to też niezła zabawa ale mało opłacalna za to fabuła robi się ciekawa i mimo niektórych drewnianych zwrotów daje sporą frajdę.

Nawigacja po mapie kosmosu znacznie została wzbogacona i pojawiły się setki tras przelotu, można już udostępnić swoją lokację i struktury oraz wysyłać wiadomości innym graczom jednak do wspólnej zabawy jeszcze nieco im brakuje.

Jak ktoś będzie chciał spróbować i potrzebował będzie jakiś wskazówek to zapraszam na TS, mimo że osobno można tak naprawdę fajnie się rozerwać podczas wspólnej eksploracji różnych obszarów galaktyki. 

Dodatkowo walka z piratami zaczęła się opłacać bo za kilka dostaje się nawet po 100k, a i przy teleporterze na stacjach jest koleś co daje najróżniejsze misje więc naprawdę jest co robić.

P.S. pierwszy raz od nie pamiętam kiedy odchodziłem od gry przed 2 w nocy, a przy moim trybie życia to naprawdę spore poświęcenie.

Pozdrawiam i zapraszam.
Nexus
[Obrazek: ycXNngC.gif]
Odpowiedz

a to mała migawka z mojej nowo powstałej rezydencji

[Obrazek: L4AybFS.png]
Odpowiedz

Jako ciekawostkę dodam że jeśli ktoś będzie przemierzał galaktykę i napotka układ słoneczny o nazwie "SFOTU Nexus", a w nim bardzo dorodną planetę o nazwie "Poznań Nexus" to znaczy że znalazł moje włości :-D

Tak dokładnie, jeśli odkryjesz coś jako pierwszy, listek, żuczka, krowę, planetę, a nawet układ słoneczny masz prawo nadać temu własną nazwę i po zarejestrowaniu wszyscy to zobaczą.
Odpowiedz

co bym nie był gołosłowny, gra po synchronizacji zapisała moje nowe nazwy:

[Obrazek: eQgcV5e.png]
no i moja planeta w układzie:

[Obrazek: rRO6i28.png]
a tu mój nowy nabytek:

[Obrazek: YN6iDkD.png]

jak ktoś się zastanawia to stanowczo odradzam, od 3 dni chodzę niewyspany...:-?
Odpowiedz

Poznań Nexus... Lol Smile
Sky is no longer the limit.
Odpowiedz

a co? zazdrościsz :-D
Odpowiedz

A ja znowu swoje, mam swojego frachta, nie najdroższy ale kolos.

[Obrazek: Ny1Wb3m.jpg]

[Obrazek: HsJH1Dv.jpg]
Odpowiedz

60% Promocja na Humble Bundle jak ktoś nadal zainteresowany...

https://www.humblebundle.com/store/no-mans-sky

oczywiście promocja jest na sporą część gier Sci-Fi.

https://www.humblebundle.com/store/promo...ent=Banner
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości