Nie zarejestrowałęś się jeszcze? Dlaczego nie zrobić tego dzisiaj?
Zarejestruj sie  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rekrutacja AD

Wink 
Witajcie,

Ostatnio organizacja AD rozsyła do naszych członków zaproszenia. Niestety AD jest odrobinę nieśmiałe i wysyła to tylko prywatnie do niektórych członków więc nie dotarły one do wszystkich. Postanowiłem im pomóc i zamieścić reklamę na naszym forum.

Cytat:Witam i zapraszam do odwiedzenia naszej strony i forum https://forum.gamearmada.org na których znajdziesz więcej informacji o Star Citizenie. Dodatkowo w Ater Dracones (które należy do GameArmada) znajdziesz wiele osób które są zaangażowane w SC w tym osoby które są advocacy - czyli są wewnętrznymi testerami gry i ściśle współpracują z CIG). W skład floty Ater Dracones wchodzą obecnie wszystkie udostępnione dla graczy statki w tym te największe z Javelinem na czele - więc na czym latać i co potestować jest

Jeżeli chodzi o SFOTU, to jesteśmy otwartą organizacją i nie bronimy nikomu należenia do innych organizacji. I też mamy czym latać, w tym Javelina Wink
Odpowiedz

Hehe Smile Tylko widzisz oni piszą o rzeczach które są bajką jak na przykład "ściśle współpracują z CIG". Z tego co wiem nikt nie pisze wiadomości do Chris Roberts Smile No chyba że na FB piszą mu pm-y z nadzieją że przeczyta lub nie okaże się to fake account.
Odpowiedz

Jak dla mnie mogą oferować nawet wycieczki na księżyc. Uważam, że nie ma co co robić tajemnicy z tego, że rekrutują i dodać ich ogłoszenie na forum co by wszyscy mogli się z nim zapoznać nie zależnie od jego zawartości merytorycznej. Nie zamierzam również nikomu bronić, jeżeli będzie chciał z tej propozycji skorzystać.

Kilka osób się na AD sparzyło, co ma szanse powodować negatywne reakcje części organizacji. Nie mniej uważam, że jesteśmy organizacją otwartą i nie ma co robić tajemnicy z trwającej rekrutacji. Nie chciałbym jednak, aby ten wątek przekształcił się w najazd na AD. Jeżeli ktoś ma ochotę sam przetestować czy mu się w AD spodoba, to jest to jego decyzja.
Odpowiedz

Szkoda że Ad usuwa wszystkie posty reklamowe o naszej korporacji i robią tak aby o nas było wiadomo jak najmniej, po przez usuwanie wątków i tematów jak i przesuwanie ich tam gdzie nikt na forum nie szuka. Myślę też że to dobry pomysł aby założyć temat na naszym albo dział inne organizacje w Star citizen aby każdy mógł sobie zajrzeć i zobaczyć kto czym chce się zajmować. W ramach norm społecznych które nie są zaburzone socjopatycznym zachowaniem naszej grupy w odróżnieniu od AD myślę że taki temat o nowych polskich organizacjach powinien się pojawić gwarantuję wręcz jako moderator że żadne reklamy innych orgów nie będą usuwane z forum Sfotu.
Nie chcę wypowiadać się więcej w tym temacie AD odsyłam do biblioteki http://lib.amu.edu.pl/index.php?option=c...&Itemid=86 szukajcie książek w temacie Socjologia/Psychologia działy związane z Socjopatia, Normy moralne, Zachowania psychospołeczne w grupach itp . i nie przeginam bo czyny mówią same za siebie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości