Nie zarejestrowałęś się jeszcze? Dlaczego nie zrobić tego dzisiaj?
Zarejestruj sie  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Duże statki w LTI z Buy Back

Star 
Oferuję możliwość zakupienia statku który leży u mnie w Buy Back. Statek będzie w LTI. Transakcja wygląda w ten sposób, że dostaję pieniądze, wykupuję statek z Buy Back i giftuję osobie która zapłaciła. Nie posiadam tych statków na stanie, a tylko mam możliwość ich odkupienia.

Dostępne są:
Carrack 350$+VAT + PayPal fee. (Około 435)
Reclaimer 350$+VAT + PayPal fee. (Około 435)
Starferer Gemini 340$+VAT + PayPal fee. (Około 420)
Hull D 350$+VAT + PayPal fee. (Około 435)
Crucible 350$+VAT + PayPal fee. (Około 435)
Banu Merchantman 250$ + VAT +pp (Około 310$)
Retaliator Bomber 275$ + VAT + pp (Około 340$)
Huricane 175$+VAT + PayPal fee (Około 216$)

Chwilowo mam możliwość zrobienia dowolnego dostępnego statku na LTI + kilku niedostępnych, więc jak by ktoś potrzebował to pisać.

Statki to będzie upgreadowany Hurricane (lub inny statek z LTI) do pożądanego statku. Nie zarabiam na tej operacji, jest to tylko przysługa dla członków organizacji.
Sky is no longer the limit.
Odpowiedz

Posiadam CCU:
Constellation Taurus -> Super Hornet w Buy Back jak by ktoś chciał.

Dodatkowo chwilowo na Starfarera Gemini mam promocję Wink 370$

Mam w planach przerobić Caterpillara na Gemini i stara paczka z Gemini będzie albo przetopiona albo sprzedana, więc jak ktoś ma ochotę to przez jakąś chwilę (kilka dni) mam Smile To oczywiście oznacza, że można z niego zrobić dowolny inny statek kosztujący 350$ z dopłatą 12,3$ Smile Koszt przelewu PayPal po stronie kupującego.

-- Unieważnione --
Odpowiedz

Carrack LTI - 431 USD
Sabre LTI - 210 USD
Hull A LTI - 74 USD
Freelancer DUR - 154 USD
P-52 Merlin - 25 USD
Retaliator Base - 185 USD
Retaliator Anniversary x2 - 385 USD
Constellation Taurus - 185 USD
Cutlass Black - 123 USD
F7C-M Super Hornet Anniversary - 203 USD
Cutlass Blue Anniversary - 185 USD
Constellation Aquila - 339 USD
Herald LTI - 105 USD
Odpowiedz

Caterpillar został przerobiony, więc chwile tego Starfarera Gemini są policzone, jako, że dwóch nie potrzebuję.
Odpowiedz

Wszystkie statki są zrobione z użyciem CCU i posiadają LTI. Większości nie posiadam u siebie muszę je odkupić z BuyBack zanim wykonam transakcję. Sam na tej operacji nie zarabiam, to jest tylko pomoc dla członków organizacji. Statki najdroższe mają 20$ zniżki do puki posiadam 2x Starfarera Gemini. Jak pozbędę się nadmiarowej paczki to ceny będą sklepowe.

Update cen i listy statków:
Carrack $410 [Dostępny do około 6 czerwca]
Reclaimer $410 [Dostępny do około 6 czerwca]
Hull D $410 [Po 6 czerwca $430]
Crucible $410 [Po 6 czerwca $430]
Banu Merchantman (350 Credits Melt*) 410$ [Dostępny do około 6 czerwca]
Banu Merchantman (250 Credits Melt*) 310$ (mam 1xCCU zerówki z Redeemera) [Dostępny do około 6 czerwca]
Starferer Gemini $399 [Dostępny do około 6 czerwca]
Caterpillar $350
Eclipse (Concept) $339
Vanguard Harbinger $345
Vanguard Hopplite $277
Banu Defender (Concept) $230
Huricane (Concept) $215
MISC Razor (Concept) $160

*cena Melt to ilość kredytów które się uzyska sprzedając. Nie zawiera VAT, dla tego jest niższa niż finalna wartość.
Odpowiedz

Ze względu na nową politykę cenową CiG zwiększającą koszt CCU o 5$ (+VAT) wszystkie wymienione ceny statków od przyszłego piątku idą o 6,1$ w górę a niektóre o 10$+VAT (Jeżeli muszę zrobić 2 upgready).
Odpowiedz

Wiadomości o drożeniu CCU zostały odwołane więc podwyżki nie będzie. Może się jednak okazać, że w ciągu miesiąca ilość dostępnych statków mocno zmaleje. W szczególności wszystkie Merchantmany które posiadam są zrobione z 0 CCU więc na pewno znikną z oferty.
Odpowiedz

Reorganizacja mojej floty wynikająca ze zmian w CCU zaorała moje możliwości. Mam jeszcze na stanie jedną sztukę BMM po starej cenie, ale to też nie potrwa długo. To co zostało jest poniżej i będzie pewnie do czasu aż CiG wymyśli oranie BuyBack. BMM zniknie wcześniej, bo jego fizycznie muszę trzymać na stanie a w pewnym momencie kredyty będą mi potrzebne.

Banu Merchantman (250 Credits Melt*) 310$ (obecna sklepowa cena to 350$ + VAT, a więc 430 i raczej będzie jeszcze szła w górę)
Eclipse (Concept) $339
Banu Defender (Concept) $230
Huricane (Concept) $215
MISC Razor (Concept) $160

Być może będę w stanie w danym momencie zrobić coś jeszcze, ale to już w drodze wyjątku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości