Nie zarejestrowałęś się jeszcze? Dlaczego nie zrobić tego dzisiaj?
Zarejestruj sie  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Urządzenia i aplikacje wspomagajace

Dodam pierwsze dwa, a mianowicie:

1. TrackIR

Strona producenta

2. Roccat Power Grid

Strona producenta

[Obrazek: ycXNngC.gif]
Odpowiedz

Roccat Power Grid (nie grip).

Co do TrackAIR to jest to ciekawa opcja, żeby zobaczyć jak działa śledzenie ruchów głowy. Uważam jednak, że jest ciut za mało dokładny, żeby z niego korzystać na codzień.
Odpowiedz

(2017-02-21, 02:36 PM)Khirion napisał(a): Roccat Power Grid  (nie grip).

Co do TrackAIR to jest to ciekawa opcja, żeby zobaczyć jak działa śledzenie ruchów głowy. Uważam jednak, że jest ciut za mało dokładny, żeby z niego korzystać na codzień.

Co do TrackIR-a  (i tu wdarł się błąd nie TrackAIR tylko TrackIR) to się nie zgodzę bo działa rewelacyjnie, zarówno w Arma, jak i Elite Dangerous, nie wiem czy przywrócili jego funkcjonalność w 2.6.1.
Niebawem sprawdzę.

Co zaś się tyczy Roccata to już uzupełniłem posta i  poprawiłem nazwę apki.
Poszukam i zaproponuje najciekawsze wersje które testowałem.
Odpowiedz

Naah. TrackIR jest dobry. Mówiłem dla rozwiązania alternatywnego, polegającego na wykorzystaniu kamery internetowej do emulacji track IR. Zapomniałem jak to się nazywa i tak mi się skojarzyło, że TrackAIR to pewnie to.  Miałem na myśli FreeTrack.

Jako alternatywę dla TrackIR można również wykorzystać Tobii 4c z emulacją TrackIR, albo i bez Wink

Odpowiedz

Roccat dostal upgrade, wyglada dobrze- iPad zony zagrozony ?, zartowalem, skonczylo by sie trzecia wojna haha
Odpowiedz

Widzę, że żyjesz więc chyba odniosłeś zwycięstwo Wink
Odpowiedz

Bardzo dobre informacje dla wszystkich TrackIR-owców. 
Obsługa TrackIR-a wraca wraz z Patchem 2.6.2 https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/5zbbji/trackir_support_returning_in_262/
Odpowiedz

Chętnie przygarną bym coś do spectrum Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości