Nie zarejestrowałęś się jeszcze? Dlaczego nie zrobić tego dzisiaj?
Zarejestruj sie  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PTU 2.6.1

Właśnie przyszło zaproszenie... :-)
[Obrazek: ycXNngC.gif]
Odpowiedz

też dostałem i kurrrrrr nie mam czasu pograć, zresztą notabene dlatego nie siedzę z wami na TS'ie bo aż sam siebie nie poznaje, ja w nic nie grałem od 4 mc !!!!!!! o zgrozo !!!!!
Odpowiedz

@Mistrzunio no nic bywa, mam nadzieję że jak już miną wczesnopisklęce obowiązki to wrócisz na front :-)

Swoją drogo ja dzisiaj wieczorem odpadam a szkoda bo PTU warto by wspólnie przetestować. 
Na chwilę obecną w SM fajnie się gra z pingiem nie przekraczającym 80. 
No i zmiana trybu strzału ciągle jeszcze mi się myli z kucaniem.

Z ciekawostek to dla użytkowników X52 Pro dodano osobny profil, a co się tyczy Super Horneta to nareszcie nadaje się do pełnej konfiguracji uzbrojenia jednak nadal jest kilka drobnych usterek ale po to właśnie jest PTU.
Odpowiedz

Też zaprosili Smile Wieczorem sobie oblookam.
Odpowiedz

Ciekawie jest na piratach bo łatwiej się ich zdejmuje ale gladiusy pirackie dostały takiego skilla, że za niektórymi naprawdę trzeba się nalatać. 
No i oczywiście PU posiada odrębną klasyfikację serwerów :-D
Dla tych co latają na 21x9 dobra wiadomość, poprawiono perspektywę i widać znacznie więcej w kokpicie.

No i uwaga dzieje się coś w Spektrum więc i to można przetestować.

P.S. no a dzisiaj dostałem ponowne zaproszenie do PTU :->
Odpowiedz

Już chyba wiem o co chodzi z ponownym zaproszeniem, po jego otrzymaniu odblokowały mi się wszystkie możliwe jednostki latające w PTU.

I kolejna niespodzianka dla użytkowników Saiteka, a mianowicie zmieniono rozkład przypisanych klawiszy więc ostrożnie, dla przybliżenia kilka przykładów:

- zamiast lądowania mamy "sefl destruct",
- mini joystick pod kciukiem nie strefuje statkiem, a jedynie rozgląda się po kabinie (a to może oznaczać że wróci do łask TrackIR),
- zamiast widoku z zewnątrz jest włączanie "comstab",
- mały joystick na przepustnicy odpowiada teraz za strefowanie statkiem czyli dokładnie tak jak ma to miejsce w Elite Dangerous.
Odpowiedz

No to w x-55 też pewnie będą zmiany ... a ja jade cały czas na własnych ustawieniach, chyba trzeba będzie wrócić do ustawień fabrycznych ... ciekawe ile mnie to nerwów będzie kosztowało ...
Odpowiedz

No i mamy kolejnego Patcha na PTU, noooo może wieczorkiem LIVE?
Odpowiedz

No i mamy LIVE 2.6.1, a co za tym idzie Spektrum Alfa.

[Obrazek: ATOEjHY.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości