Nie zarejestrowałęś się jeszcze? Dlaczego nie zrobić tego dzisiaj?
Zarejestruj sie  

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tańsze wersje pakietów startowych i nie tylko.

Star 
Witam, na wstępie uprzedzę że nie jest to tak do końca oferta handlowa, a bardziej możliwość uzyskania pakietu z dostępem do SC w niższej bardziej przystępnej cenie.
Zamiast płacić za pakiet z Mustangiem 55,35$ mogę umożliwić zakup zestawu ze swojego BuyBacku za 43,05$. dla członków federacji.
(dla operatorów innych organizacji lub niezrzeszonych prowizja 5$ na cele federacyjne 48,05$)

Niestety liczba zestawów ograniczona tak więc kto pierwszy ten lepszy

Zawartość pakietu:
  • SelfLand Hangar
  • Starting Money: 1,000 UEC
  • 3 Month Insurance
  • Digital Star Citizen Manual
  • Star Citizen Digital Download
Kto może z tego skorzystać?
- ktoś kto nie ma pakietu lub ktoś kto ma ale w nowej wyższej cenie i planuje powiedzmy upgrade na inny statek.
Dostaje nowszy tańszy, stary topi.
Dodatkowo posiadam ponad 400 upgradów i kilkadziesiąt statków w LTI dzięki czemu mogę zmontować praktycznie każdy statek jaki został wydany lub zapowiedziany na  RSI i to w wersji LTI (wieczyste ubezpieczenie) Warunki odsprzedaży takie jak powyżej czyli: członkowie federacji cena RSI, operatorzy innych organizacji lub niezrzeszeni +5$ na cele federacyjne.
Przypominam, że to nie oferta sprzedaży więc kwota nie podlega negocjacji bo towar ten mogę wykupić jednak nie posiadam go fizycznie na koncie. Dla osób które nie mają jeszcze konta oferuję pomoc w rejestracji oraz zachęcam do użycia mojego referala STAR-VTHV-H3HJ, użycie go gwarantuje otrzymanie dodatkowych 5.000 UEC na drobne wydatki w markecie RSI.
 Więcej informacji na TS tak więc gorąco zapraszam, gwarantuję miłą atmosferę, życzliwe podejście i górę dobrej zabawy. 
[Obrazek: ycXNngC.gif]
Odpowiedz

Szybka i udana transakcja,serdecznie polecam Smile
Odpowiedz

(2017-02-04, 09:53 PM)Romulus123 napisał(a): Szybka i udana transakcja,serdecznie polecam Smile

Cała przyjemność po mojej stronie.
Dziękuję i zapraszam ponownie.
Odpowiedz

Czy można giftować ugrady?
Masz może jakiś upgrade do Buccaneera w starej cenie? Smile
| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial DDR3 16GB (2*8GB) CL8 |
| GPU: Sapphire RX 480 | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W |

Odpowiedz

sprawdzę ale z uwagi na jego popularną cenę mam tylko zerowe a tych nie da się giftować jednak zawsze można coś zakombinować.

chwila chwila, a kto powiedział że Bucaner zdrożał?
Odpowiedz

Słusznie. Zapomniałem o doliczeniu VATu...

W takim razie będę raczej zainteresowany kupnem Gladiusa w LTI, ale to może za miesiąc. Miałbyś z czego zmontować taką łajbę?
| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial DDR3 16GB (2*8GB) CL8 |
| GPU: Sapphire RX 480 | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W |

Odpowiedz

nie wiem czy to ważne ale aktualnie trwa sprzedaż wszystkich koni ze stajni Drake-a tak więc dostępne wszystkie statki i upgrade na  nie.

https://robertsspaceindustries.com/comm-...947-Lineup
Odpowiedz

To prawda. Planuję się zaopatrzyć w pakiet podstawowych pojazdów Drake'a, tj. Dragonfly, Herald, Cutlas i Buccaner. Dwa pierwsze już mam, do trzeciego mam upgrade z gladiusa i bazowy statek (obecnie 325A) w LTI, który zamierzam upgradeować docelowo do Cutlasa. Buccaneera nie chcę kupować jako standalone, bo chciałbym mieć go w LTI. Stąd pytanie o gladiusa (albo coś tańszego) w LTI.

Także w sumie urządza mnie cokolwiek taniego w LTI, choćby najtańsza aurora. Kupię sobie upgrade Gladius Buccaneer do tego i potem będę robił kolejne upgrade'y na raty, żeby uspokoić trochę sumienie Wink

Odpowiedz

Oczywiście znajdę coś taniego w LTI, łap mnie wieczorem (po 20-tej) na TS. :-)
Odpowiedz