S.F.O.T.U. - Space Federation of Trade Unions

Pełna wersja: Sarmacja/Sarmatia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: SARMATIA-Logo.png]

Masz dosyć wojny pomiędzy zdeprawowanymi władzą i pieniędzmi tworami które rzekomo podają się za potomków narodu Lecha? Masz dość spokojnej egzystencji pod okiem nianiek z UEE? Czujesz ze jesteś kimś więcej niż prostym plebsem? Ze zostałeś stworzony do przygód i bogactwa? Sarmacja jest dla ciebie, nawiązujemy do tradycji szlacheckich które istniały od średniowiecza do 20 wieku na terenach ziemskich krajów zwanych Polską i Litwą. Działamy na zasadach pospolitego ruszenia, nie wymagamy od naszych członków ślepego posłuszeństwa. Wymagamy jednak by każdy nasz członek godnie się zachowywał, szanował swoich współbraci z syndykatu i nie działał na szkodę Sarmacji. Ponad wszystko jesteśmy wolnymi duchami i cenimy dobrą hulankę i tez nie stronimy od spontanicznej bitki [Obrazek: default_wink.png] Przyjmujemy ludzi każdej profesji którzy czują w sobie szlachetną krew, weź jednak pod uwagę ze nie uznajemy panów nad sobą i w niektórych wypadkach nasze działania nie spotkają się z aprobatą stróżów prawa... Tak więc wszelkiej maści freelancerzy, awanturnicy, szmuglerzy, nieuczciwi handlarze, brudni górnicy z pasów asteroid, najemnicy a nawet piraci będą mogli się czuć tutaj jak w domu. Wszędzie tam gdzie jest dobra kasa lub okazja do dobrej rozróby tam jest Sarmacja [Obrazek: smile.png]

Organizacja ciągle jest w trakcie budowy, na pewno pełną parą chce ruszyć do wydania 3.0.

Wizja grupy w punktach:
  • Łużna atmosfera w grupie, nastawienie na czystą zabawę.
  • Nastawienie na grę o lekkim zabarwieniu RP. Syndykat który działa w swoim interesie na graniczy prawa, z nawiązaniami pomiędzy Szlachtą a Hanem Solo
  • Nie skomplikowany regulamin. Coś w stylu nie atakuj nikogo z frakcji, nie obrażaj itp.
  • Konflikty w grupie rozwiązujemy w duchu honorowym, pojedynkami jeden na jednego.
  • Organizacja eventów [Obrazek: default_smile.png]
  • Piractwo jest dozwolone ale pirat musi oddać część łupu orgowi (to tymczasowy punkt, zobaczymy czy mechanika gry pozwoli na wspólne konto orgowe).
  • Każdy może działać na własny rachunek dopóki nie działa na szkodę orga. Dowództwo będzie mogło wyznaczać dobrowolne cele na które zarabiamy wspólnie w grze, np. kupno statku multicrew.
 
Link do strony orga:
https://robertsspaceindustries.com/orgs/SARMATIA

Docelowo cała komunikacja orga ma opierać się na spectrum

Ale do czasu kiedy na spectrum nie pojawi się voice chat i platforma nie zostanie zintegrowana z klientem SC, wspomagamy się discordem:
https://discord.gg/5r6u6KU

Zapraszam tez do aktywności na forum spectrumowym organizacji [Obrazek: default_smile.png]